Warning: Declaration of lambda_walker::start_el(&$output, $item, $depth, $args) should be compatible with Walker_Nav_Menu::start_el(&$output, $item, $depth = 0, $args = Array, $id = 0) in /wp-content/themes/nevada/functions/theme-walker.php on line 0

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /wp-content/themes/nevada/functions/theme-walker.php:0) in /wp-content/themes/nevada/functions.php on line 128

Warning: Parameter 1 to wp_default_styles() expected to be a reference, value given in /wp-includes/plugin.php on line 600

Warning: Parameter 1 to wp_default_scripts() expected to be a reference, value given in /wp-includes/plugin.php on line 600
Dla rodziców - Calaject Kids
Go to Top

Dla rodziców

Co jest ważne dla rodziców podczas wizyty w gabinecie dentystycznym?

Obawa i strach dziecka przed wizytą u dentysty są bardzo częste. Możesz jednak pomóc swojemu dziecku zminimalizować obawy i uprzedzenia, często zupełnie bezpodstawne.

Gdy Twoje dziecko nie będzie bać się wizyty u dentysty i pozwoli swojemu lekarzowi na leczenie, zapewnisz mu zdrowie, a sobie większy spokój przed i podczas wizyty.

Co powoduje, że Twoje dziecko boi się wizyty u dentysty?

To zazwyczaj obawa przed bólem i nieznanym, dla dziecka być może nieprzyjaznym środowiskiem. U dzieci znieczulanych wcześniej w sposób tradycyjny, może to być także strach przed wielką strzykawką (karpulą), od której rozpoczęła się wcześniejsza wizyta u dentysty.

Nasz przyjazny komputer do znieczuleń CALAJECT zmniejsza obawy i strach, a także likwiduje rzeczywiste objawy (ból) podczas i po wizycie.

Przyjazny gabinet_odwrocony_tekstyGabinety Przyjazne Dzieciom są wyposażone w najnowszy system znieczuleń komputerowych CALAJECT, który dzięki inteligentym rozwiązaniom zapewnia podawanie środka znieczulającego w sposób niezwykle delikatny i bezpieczny dla pacjenta.

Podawanie środka znieczulającego jest cały czas automatycznie monitorowane – szybkość oraz ciśnienie podawania dostosowane są do rodzaju znieczulenia. Niezwykle istotne jest bezpieczeństwo i rozwiązania z nim związane. Szybkość podawania środka znieczulającego jest tak dobrana aby płyn wchłanial się równomiernie  i nie doprowadzał do nieprzyjemnego, bolesnego rozpierania tkanek, które możemy pamiętać ze znieczulania tradycyjną karpulą (strzykawką do znieczuleń). W przypadku zwiększenia się oporu tkanek, system CALAJECT automatycznie przerwie podawanie znieczulenia aby pacjent nie poczuł bólu. Lekarz kontynuuje znieczulanie wyłącznie z bezpieczną, optymalną prędkością.

W przypadku znieczulenia komputerowego, znieczulenie działa szybciej. Możliwe jest także znieczulenie pojedynczych zębów, bez przykrego uczucia odrętwienia, mrowienia  i braku czucia po wizycie.

Dzięki tym nowoczesnym rozwiązaniom, podawanie znieczulenia jest bezbolesne i bezpieczne,  a późniejsze leczenie może być prowadzone w sposób bardzo delikatny i efektywny. 

komiks_wizualizacja

Pobierz komiks z grami i przeczytaj go dziecku przed wizytą

medal calaject strazakPrzygotowaliśmy specjalne materiały dla dzieci, które w formie komiksów i zabaw tlumaczą działanie pomocnika Pani doktor – komputerka CALAJECT. Ulotki można pobrać z naszej strony przed wizytą aby dziecko oswoiło się z komputerkiem CALAJECT lub wykorzystać informacje przygotowane dla dzieci w zakładce DLA DZIECI oraz GRY I ZABAWY.

Warto spróbować – adaptacja przed wizytą dziecka w gabiecie stomatologicznym daje naprawdę dobre efekty. Po wizycie, gabinet w miarę dostępności doceni małych pacjentów medalem z jednym z bohaterów CALAJECT.

Skuteczność i bezpieczeństwo CALAJECT zostało potwierdzone badaniami w renomowanych Uniwersytetach Medycznych, również w Polsce. Dodatkową gwarancją wysokiej jakości jest duński producent firma RONVIG, specjalizujący się w produkcji niezawodnych i cenionych przez lekarzy urządzeń do znieczuleń stomatologicznych już od kilkudziesięciu lat.

 

dla rodziców - redukxja obawy przed wizytą w gabinecie dentystycznym

 

Zapraszamy do Gabinetów Przyjaznych Dzieciom z CALAJECT!

Zaufaj swojemu stomatologowi – jeśli proponuje Tobie i Twojemu dziecku leczenie ze znieczuleniem komputerowym CALAJECT – wybiera najnowsze i najbardziej optymalne rozwiązania.

Gabinety przyjazne dzieciom posiadające znieczulenie komputerowe CALAJECT możesz łatwo znaleźć dzięki naszej wyszukiwarce – aby znaleźć gabinet z CALAJECT kliknij tutaj.